Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

Samsung Galaxy Note 7 już jako Note FE w Bludiode.com!

Samsung Galaxy Note 7 już jako Note FE w Bludiode.com!

Ile można życzyć sobie za zeszłoroczny model smartphone, z „wybuchowej” afery? Cóż, wygląda na to ze całkiem sporo. Do naszego sklepu trafił właśnie Samsung Galaxy FE N935 w kolorach silver oraz black i kosztuje tyle co… tegoroczny Galaxy S8.

Co zatem warto wybrać?

Ekran: Note Fe vs Galaxy S8 – Note FE przegrywa, ma starszy i mniejszy ekran w większej obudowie

Aparat: Note Fe vs Galaxy S8 – Note FE przegrywa, ma aparat z zeszłorocznego Galaxy S7, a w tegorocznym S8 dokonano nieco postępu i ulepszono zeszłoroczną matrycę

Procesor: Note Fe vs Galaxy S8 – Note FE przegrywa, ma procesor jedną generację słabszy – to Exynos 8890 z zeszłorocznego S7, a tegoroczny S8 ma już Exynos 8895

Bateria: Note Fe vs Galaxy S8 – Note FE wygrywa, ma większą baterię

Pamięć: Note Fe vs Galaxy S8 – remis, obydwa mają po 4GB RAM i 64GB pamięci ROM rozszerzalną o kartę pamięci

Z pozostałych technologii – obydwa urządzenia mają skaner tęczówki oka, czytnk linii papilarnych. Galaxy S8 wygrywa jednak w specyfikacji Bluetooth to wersja 5.0, podczas gdy Note FE ma wersję 4.2.

W czym więc jest wyraźnie lepszy zeszłoroczny Note 7 (aktualnie Note FE)? Rysik z 4096 stopniami nacisku. Tego nie ma żadne inne urządzenie. Jeśli więc go potrzebujesz, za dużego wyboru nie masz, na rynku jest bowiem dostępny jeszcze tylko słabszy Note 5. Tylko te 2 urządzenia mają możliwość używania aktywnego rysika i żaden inny prodcent nie chce konkurować na tym polu.

Gdyby jeszcze tylko nie ta cena…. Miało być tak pięknie, mamy jednak nadzieję że ta niedługo spadnie.

Zapraszamy niemiej do zakupu

Sprawdź cenę Samsung Galaxy Note FE w naszym sklepie

 

6 Comments

 • Avatar
  Piotr
  Jul 19, 2017

  Gdyby jeszcze nie ta cena.. sami ją srubujecie. Nawet z kosztami sprowadzenia i vatem 610 dolarów nie jest równoważne 3500 zł

  • Avatar
   Admin
   Aug 19, 2017

   Czyli że co, podejrzewa Pan że zarabiamy na swoich rodakach po 1000zł windując sztucznie cenę? Proszę o ofertę aktualną na dzień publikacji tego wpisu, z gwarancją 12 m-cy, telefonem NIEREFABRYKOWANYM pod stołem a pochodzącym bezpośrednio od Samusnga, Wtedy mamy fakty, a nie słowa bez pokrycia.

 • Avatar
  Andrzej
  Jul 22, 2017

  NoteFE, to najlepsza najprawdopodobniej obecnie propozycja na rynku. I paradoksalnie - najnowsza - ponieważ nadchodzący Note8, będzie mocno ograniczony przez anachroniczne proporcje wyświetlacza ; więc dla mnie odpada. Nastawiałem się od razu na kupno NoteFE, ale ta cena trochę mnie przeraziła. Na razie muszę poczekać.

  • Avatar
   Admin
   Aug 19, 2017

   A więc tak, niestety Note FE nie posiada certyfikacji CE, przez co nie może być przez nas legalnie sprzedawany na rynku Europejskim, szkoda, bo faktycznie mógł się podobać... nie wygląda również na to że Samsung przygotuje wersję z CE, a więc chyba pozostaje obejść się smakiem.

 • Avatar
  Ja
  Sep 2, 2017

  Będzie jeszcze w sprzedaży?

 • Avatar
  Adam
  Sep 6, 2017

  Czy Note FE jest gdziekolwiekdostępny w wersji dual sim?

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: