Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

SAMSUNG GALAXY J7 PRO

SAMSUNG GALAXY J7 PRO

Samsung Galaxy J7 Pro miał swoją premierę razem z innym przedstawicielem linii Galaxy J – modelem Galaxy J7 Max. Smartfon pracuje na Androidzie 7.0 Nougat z nakładką systemową Samsung Experience. Jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos z zegarem 1,6 GHz, który jest wspomagany 3 GB RAM pamięci operacyjnej.

Smartfon ma średniej wielkości ekran o przekątnej 5,5 cala i bardzo dobrą rozdzielczość wyświetlacza - 1920 x 1080. Pozwala to na cieszenie się wysokiej jakości obrazem, co jest szczególnie istotnie ze względu na fakt, że Galaxy J7 Pro ma bardzo dobre aparaty. Zarówno główny, jak i przedni mają rozdzielczość 13 Mpix. Aparat ma dodatkowo funkcję „social camera”, pozwalającą na szybkie udostępnianie zdjęć znajomym z Facebooka lub na WhatsAppie.

Pamięć wewnętrzna w Samsungu Galaxy J7 Pro wynosi aż 64 GB, ale można ją jeszcze poszerzyć do 256 GB. Telefon ma funkcję DualSIM, pozwalającą na jednoczesne korzystanie z dwóch kart nanoSIM. Galaxy J7 Pro ma sporą baterię o pojemności 3600 mAh, która wystarcza na kilkanaście godzin przeglądania internetu lub odtwarzania video.

SKLEP

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase