Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). close

Last Product Reviews

There are not Product Reviews yet.

Store Reviews ( 7 ) RSS Feed
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Review By Bogusław Kaw, 0 1 2 3 4
(translated) All OK.
Apr 19, 2018
Review By jedyny196, 0 1 2 3 4
(translated) You have to wait a bit, but it's worth it. Goods as described, very good contact. I wou ...
Apr 19, 2018
Review By Anonimowa, 0 1 2 3 4
(translated) Compatible product, spamming when issuing opinions.
Apr 19, 2018

Nowy LG V30 z Dual Sim dostępny w Bludiode

Nowy LG V30 z Dual Sim dostępny w Bludiode

O tym telefonie było głośno już od początku czerwca. Rozpisywały się o nim największe portale o tematyce urządzeń mobilnych. My też dodamy coś od siebie.

V30 swoją specyfikacją zdecydowanie dorównuje czołowym modelom konkurencji z górnej pułki, robi przewspaniałe zdjęcia z najszybszą obecnie dostępną przesłoną obiektywu f/1,6 , ma super wydajny i szybki procesor Snapdragon 835, stylowa obudowę z wyświetlaczem OLED i baterią minimalnie większa od Galaxy Note 8 :)

Niezrozumiałe jest jednak dla mnie dlaczego LG w swoim najnowszym flagowcu V30 pozbyło się opcji wymiennej baterii, która była w jego poprzedniku V20. Po roku (max dwóch) w zależności od intensywności użytkowania telefonu, dobrze jest móc wymienić baterię i dać swojemu telefonowi „nowe życie”. Kolejnym minusem jest brak 3ciego slotu na kartę pamięci, który także był w V20 – poza dwoma kartami sim można było rozbudować pamięć, a tak musimy z czegoś zrezygnować.

Modelem V30 jedni będą zachwyceni, inni może mniej – wszystko zależy od naszych potrzeb, oczekiwań względem telefonu oraz od tego ile chcemy wydać na telefon, który ma posłużyć nam kilka lat.

1 Comments

  • Avatar
    Mario
    Nov 11, 2017

    Od 45 miesięcy używam LG G2 (D802). W dniu kiedy wyjąłem go z pudełka zaskoczył mnie właśnie brak dostępu do baterii, ale patrząc na to technicznym okiem telefon jest wytrzymalszy. W niektórych telefonach baterie wypadają przy upadkach, nie wytrzymują zatrzaski/zaczepy. Są też takie, że zdejmuje się zbyt ciężko. Natomiast brak karty pamięci też ma sens. Pamięć wbudowana w V30 jest na tyle duża, że nie ma sensu wkładać kartę pamięci na stałe, która dodatkowo pobiera energię - niewiele ale bez przerwy. Mój G2 ma 16 GB pamięci wbudowanej (użytkowo ok 10 GB) i jest to wystarczające do przechowywania tego co potrzebne a te niepotrzebne, archiwalne lub kopia zapasowa można przenieść na kartę lub pendrive przez kabel OTG lub na PC przez USB lub WiFI, ewentualnie przechowywać w chmurze. Jeśli chciał bym zmienić telefon to LG V30 znalazł by się na liście wyboru.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: