Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Nowość od Ulefone - Gemini PRO już dostępny!

Nowość od Ulefone - Gemini PRO już dostępny!

Gemini Pro to kolejny dowód na to, że nie tylko giganci na rynku mobilnym mają coś do powiedzenia. Po pierwszym rzucie oka, można stwierdzić, że telefon prezentuje się całkiem zgrabnie i elegancko – szczególnie wersja w kolorze czerwonym. Nie wiem dlaczego, ale patrząc na ten telefon czuję, jakby jego wygląd był wzorowany na smartfonach produkowanych przez koncern z nadgryzionym jabłkiem.

Poza wyglądem telefon ma do zaoferowania aż 3 aparaty 13Mpx – podwójny z tyłu, jak i przedni do selfie, które opracowała firma Sony – a więc można liczyć na całkiem porządne zdjęcia. Dodatkową funkcją aparatu jest tryb profesjonalny i możliwość robienia zdjęć 3D.

Gemini Pro działa na systemie Android 7.1 Nougat, który jest wciąż nowością jeśli chodzi o systemy operacyjne smartfonów. Przy zastosowanym 10-cio rdzeniowym procesorze, nie powinniśmy doświadczać jakichkolwiek opóźnień w pracy smartfona przy obecnie dostępnych aplikacjach czy grach. Ekran Full HD został wyposażony we wzmocnione szkło Gorilla Glass, które w teorii ma chronić nasz 5,5” wyświetlacz przed zarysowaniami lub upadkiem z niewielkiej wysokości… jednak nie polecamy testować czy aby na pewno :)

Na koniec warto wspomnieć o tym co najważniejsze – cena. I tu niespodzianka! Za telefon Gemini Pro, który posiada naprawdę ciekawą specyfikację, zapłacimy ok 1200zł, a to dość mało jak za oferowane parametry, dlatego gorąco polecamy!

Ulefone Gemini PRO - sprawdź cenę na Bludiode.com

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase