Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Mi6 - Perfekcyjna jakość w stosunku do ceny

Mi6 - Perfekcyjna jakość w stosunku do ceny

Trudno doszukać się w Mi6 jakiejś rewolucji czy choćby oryginalności na tle innych flagowców, jednak firma Xiaomi na pewno stawia na wyróżnienie się ceną w której, możemy liczyć na interesujące nas cechy z telefonów produkowanych przez konkurencję.

Podwójny aparat fotograficzny, najmocniejszy mobilny procesor i aż 6 GB RAM! Xiaomi Mi6 oferuje niemal wszystko to, co topowe flagowce od najpopularniejszych producentów.

Już na pierwszy rzut oka Mi6 telefon wygląda łudząco podobnie do swojego poprzednika ale również do Huawei P10, choć patrząc na tył telefonu, już nie widzimy podobieństwa.  

Posiada ekran o przekątnej 5,15 cala, czytnik linii papilarnych zatopiony w tafli szkła, za jego wydajność odpowiada układ Qualcomm Snapdragon 835, ekran działa w rozdzielczości Full HD, a producent uzupełnił specyfikację aż o 6 GB RAM, Bluetooth 5.0 oraz gigabitowego LTE, a także 64 GB lub 128 GB pamięci ROM. Smartfon obsługuje technologię szybkiego ładowania QC 3.0 co daje możliwość naładowania telefonu w ok. 1,5 h. Akumulator o pojemności 3350 mAh jest spory biorąc pod uwagę niewielki ekran.

Mi6 wyposażony został również w podwójny aparat główny każdy po 12 mpx oraz aparat przedni selfie z rozdzielczością 8 megapikseli.   

Łącząc w całość to co oferuje nam Mi6 w stosunku jakość do ceny, uważam, że jest to telefon godny uwagi.

A jakie są wasze spostrzeżenia na temat tego smartfona?

Sprawdź cenę Smartfonów Xiaomi Mi6 w naszym sklepie 

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase