Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.

Recenzje o Sklepie ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinia Przez jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinia Przez BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Potwierdzona Zakupem

HTC U11 128GB w przedsprzedaży w Bludiode.com

HTC U11 128GB w przedsprzedaży w Bludiode.com

HTC Miało kilka gorszych lat w swojej działalności – ich flagowe modele odpowiadające na Samsungi S5, S6 czy LG G3, G4 po prostu nie były tak dobre jak konkurencja. W tym czasie na rynku pojawili się nowi gracze – Huawei z serią P oraz Xiaomi z serią Mi, gdzieś około tego zawsze było też sony z serią Z, a obecnie XZ. Od zeszłego roku jednak sytuacja HTC się zmieniła, mamy bowiem dość dobry model HTC 10 jak i wyprodukowane na potrzeby Google modele Pixel i Pixel XL. Po tym mieliśmy również bardzo dobry HTC U Ultra, jednak niezbyt dobrze przyjęty przez rynek.

W tym roku HTC odpowiada na konkurencyjnego G6 i S8 swoim HTC U11. Technologicznie jednak jeśli idzie o najbardziej widoczny skok technologiczny – ekran z wąskimi ramkami – HTC nie ma tego co konkurencja. To tradycyjna bryła telefonu, co zatem ma w zamian? Na pierwszym miejscu, odmienne od konkurencji będą 2 parametry – aparat – najlepszy na rynku oraz głośniki Stereo z Subwooferem, a właściwie głośnik mono + głośnik do odtwarzania tonów niskich. HTC postarało się również o certyfikat wodoszczelności, jednak troszkę niższy niż u konkurencji – IP67.

Mamy też możliwość ściskania ramki telefonu w celu dodatkowej obsługi dotykowej interfejsu użytkownika.

Czy to jednak Was przekonuje, czy to wystarczająco żeby przekonać się do HTC U11? Jeśli nie wiecie, to wyszukaliśmy dla was model specjalny – z 6GB pamięci ram i aż 128GB pamięci rom. To zatem Max co można mieć na rynku jeśli idzie o parametry związane z wydajnością, mamy tam w końcu Snapdragon 835, a to jest najszybszy obecnie procesor mobilny na rynku.

Serdecznie zapraszamy to krótkiej przedsprzedaży – termin dostarczenia pierwszych urządzeń jest ustalony na koniec czerwca, ale prawdopodobnie odbędzie się to wcześniej.

HTC U11 128GB 6GB RAM – sprawdź cenę w Bludiode.com

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: