Google Pixel 2 już dostępny w Bludiode.com

Google Pixel 2 już dostępny w Bludiode.com

Czy warto zainwestować w drugą generację topowego produktu firmy Google?

Na pierwszy rzut oka wygląd urządzenia nie uległ rażącej zmianie. Obudowa, wykonana  z aluminium została zmatowiona w celu poprawy uchwytu. Dodatkowo zawężono tylny obszar pokryty szkłem. Zmiana jak najbardziej na plus – mniej szkła, to mniejsze narażenie na zarysowania. Warto dodać, że urządzenie jest wodoodporne.

W kwestii wydajności, cieszyć może implementacja procesora Qualcomm Snapdragon 835 z grafiką Adreno 540, kosztem poprzedniego układu Qualcomm Snapdragon 821 (Andreno 530). Warto dodać, iż pamięć operacyjna pozostaje bez zmian, czyli 4 GB (w tym standardzie 6GB – to niezbędne minimum).

Najważniejsza zmiana dotknęła jednak aparatu fotograficznego. Na pokładzie znajdziemy optyczną stabilizację obrazu, której brakowało w poprzednim modelu. Oczywiście cyfrowa stabilizacja wraz z zastosowaniem dodatkowych algorytmów obróbki graficznej nadal są nieodzowne. Pixel 2 rejestruje kilka wstępnych ekspozycji obrazu, które następnie poddawane są odpowiedniej obróbce z wykorzystaniem chipu The Pixel Visual Core (w szczególności w trybie HDR+). Na lepszą jasność fotografii wpłynie powiększony otwór obiektywu – F/1.8.

A co na minus?

Niepokojące są informacje dotyczące wypalającego się ekranu, powolnej funkcji Quick Charge, czy sprzęgania w układzie głośnik-mikrofon (szczególnie dla modelu XL). Wygląda na to, że część partii z urządzeniami nie przeszła należytej kontroli jakości, na co może wskazywać sporadyczny brak instalacji OS.

Jak można się zabezpieczyć przed taka niespodzianką?

Dokonując zakupu za naszym pośrednictwem, w przypadku stwierdzenia wady w terminie do 7 dni od przyjęcia paczki istnieje możliwość skorzystania z programu wymiany telefonu na nowy.

Więcej informacji dotyczących autorskich programów serwisowych:

Sprawdź Zasady

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualną ofertą Bludiode.com:

Aktualna Oferta

Pixel 2 Bludiode.com 1

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last Product Reviews

There are not Product Reviews yet.