Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

GOOGLE PIXEL MOCNY KONKURENT GALAXY S7 I iPONE 7

GOOGLE PIXEL MOCNY KONKURENT GALAXY S7 I iPONE 7

Premiera  Google Pixel była w ostatnim miesiącu jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na rynku nowych technologii.

W kwestii wydajności, najnowszy smartfon internetowego giganta możemy śmiało zaliczyć do flagowców, napędzany jest czterordzeniowym  procesorem Snapdragon 821, którego działanie wspomagane jest  4GB pamięci operacyjnej, za grafikę natomiast odpowiada, znana z Galaxy S7,  karta graficzna Adreno 530.

Google Pixel został wyposażony w aparat o rozdzielczości 12.3MPx z przesłoną f2.0, może wydawać się, że to niewiele, jednak w rankingu DxOMark Mobile kamera uzyskała najwyższy wynik w historii, wyprzedzając nawet iPhone’a 7 i Galaxy S7.

Istotnym aspektem wydaje się również dostępność dwóch wersji rozmiarowych, Google daje swoim użytkownikom do wyboru wersję XL o przekątnej ekranu 5.5” oraz mniejszą, o przekątnej 5”, co w erze powszechnego „śrubowania” rozmiarów jest czymś zdecydowanie coraz rzadszym.

W swoim najnowszym urządzeniu Google kładzie także duży nacisk na oprogramowanie. Pixel jest pierwszym telefonem z wbudowanym Asystentem Google, ponadto poczyniono wiele zmian w kwestii wyglądu interfejsu użytkownika, a także rozbudowano system interakcji głosowych.

Google Pixel to niewątpliwie urządzenie klasy premium, które śmiało może konkurować z takimi flagowcami jak Galaxy S7 i iPhone 7. Więcej szczegółów i specyfikację techniczną produktu znajdą Państwo tutaj: http://bludiode.com/pl/telefony-i-smartfony/google-pixel-xl-32gb-lte-black-2137/?search_query=pixel&results=3

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase