Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). close

Last Product Reviews

There are not Product Reviews yet.

Store Reviews ( 7 ) RSS Feed
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Review By Bogusław Kaw, 0 1 2 3 4
(translated) All OK.
Apr 19, 2018
Review By jedyny196, 0 1 2 3 4
(translated) You have to wait a bit, but it's worth it. Goods as described, very good contact. I wou ...
Apr 19, 2018
Review By Anonimowa, 0 1 2 3 4
(translated) Compatible product, spamming when issuing opinions.
Apr 19, 2018

Sony Xperia XZs - ulepszona wersja kultowego Sony Xperia XZ już w Bludiode.com! Co się zmieniło? Porównaj!

 Sony Xperia XZs - ulepszona wersja kultowego Sony Xperia XZ już w Bludiode.com! Co się zmieniło? Porównaj!

W lutym 2017 na rynku pojawił się nowy Sony Xperia XZs. To ulepszona wersja kultowego telefonu Sony Xperia XZ, wprowadzonego na rynek we wrześniu 2016. Twórcy marki Sony, w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie aparatów, postanowili stworzyć telefon, który jest w stanie wykonać zdjęcia najwyższej jakości. Pomimo, iż poprzednia wersja Xperii posiada aparat w wyższej rozdzielczości - 23 MPx, (jego nowszy model ma 19 MPx), wykorzystane w nim technologie nadal stawiają go w czołówce smartfonów z najlepszym aparatem. W praktyce różnica polega na tym, że w modelu XZs pojedyncze piksele są większe niż w 23 Mpix matrycy z XZ, przez co wpada więcej światła, a zdjęcia mają mniejsze szumy. Wykorzystana w nowym modelu matryca Motion Eye umożliwia nagrywanie filmów slow motion w 960 klatkach na sekundę.
Większość funkcji w nowej Xperii XZs pozostała bez zmian. Zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma modelami polega na tym, że najnowsza wersja posiada zwiększoną do 4 GB pamięć RAM - starszy model miał 3 GB. To zmiana na plus. Poza tym większych różnic nie ma. Jeśli chodzi o wygląd telefonu, oba modele są mają nowoczesny design i niewielkie rozmiary (146 x 72 x 8.1, masa 161 g.). Ergonomiczny kształt i zaokrąglone krawędzie nie tylko prezentują się świetnie, ułatwiają też korzystanie z telefonu. Ponadto nowa wersja posiada do wyboru niebieski kolor, co z pewnością przypadnie do gustu kobietom.

Sony Xperia ZXs Dual SIM

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: